Auto Komis Katowice – samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe

skup-samochodowJako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, prowadzimy nie tylko skup samochodów, ale również auto komis na terenie miasta Katowice. Działamy w Sosnowcu, przy ulicy Generała Stefana Grota Roweckiego 173, natomiast transakcji dokonujemy nie tylko w naszej siedzibie, ale także w miejscu wyznaczonym przez klienta. Jako doświadczony auto komis w Katowicach oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju pojazdów – w ofercie, którą posiada nasz auto komis można znaleźć zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe.

Samochody oferowane w naszym auto komisie w Katowicach są sprawdzane przez autoryzowaną stację. Kupując pojazd u nas możecie mieć Państwo nie tylko gwarancję rzeczywistej wartości pojazdu, ale również jego dobrego stanu technicznego. Nasz autokomis Katowice przyjmuje również pojazdy używane na sprzedaż. Po wstępnym ustaleniu warunków, jesteśmy w stanie zaoferować bezpłatny dojazd do klienta oferującego swoje auto. Ponadto, oferujemy również darmowe ekspozycje w naszym autokomisie Katowice oraz kompleksowe przygotowanie pojazdu do sprzedaży. Jako doświadczony auto komis Katowice zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze oraz zakupie wybranego modelu pojazdu. Nasi pracownicy udzielą Państwo wyczerpujących informacji na temat każdego oferowanego samochodu, ułatwiając tym samym podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie odpowiedniego auta oferowanego przez nasz autokomis.

Szeroki wybór rodzaju płatności

viewcarNasz auto komis w Katowicach oferuje możliwość zakupu samochodu za gotówkę, na raty, a także w atrakcyjnej formie zamiany. Dodatkowo, akceptujemy również płatności przelewem. Kupując samochód wystawiany przez nasz autokomis, możecie mieć Państwo całkowitą pewność, że pojazd pochodzi ze sprawdzonego źródła, a jego stan techniczny jest zgodny z dokumentami oraz deklaracją sprzedawcy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego auto komisu w Katowicach. Dostępne modele samochodów można również przejrzeć za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Auto komis Katowice – profesjonalny skup oraz sprzedaż aut na atrakcyjnych warunkach!