Poznaj ofertę naszego skupu aut – Chorzów

Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowy skup samochodów na terenie miasta Chorzów. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, oferujemy bezpłatną uczciwą wycenę aut na skup. Jesteśmy w stanie odkupić samochód w każdym stanie technicznym. Jeśli chcesz sprawnie i niezawodnie sprzedać swój dotychczasowy pojazd, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego auto skupu Chorzów.

Jako profesjonalny skup samochodów przyjmujemy zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze. Kupujemy auta różnych marek nie tylko od osób prywatnych, ale również od firm. Do każdej transakcji skupu auta pochodzimy w pełni fachowo, zdobywając uznanie klientów korzystnymi dla obu stron wycenami samochodów, a także szybkimi i bezpiecznymi formami płatności. Dodatkowo, pracownicy naszego skupu aut w miejscowości Chorzów są w stanie załatwić wszelkie formalności związane z wypowiedzeniem ubezpieczenia czy ze złomowaniem pojazdu. Co więcej, po przejęciu odpowiedzialności za kupione auto, dajemy możliwość odzyskania składki ubezpieczeniowej za niewykorzystany czas polisy.1436692_75612519

Odbierzemy od Ciebie każdy samochód

Skup samochodów używanych oferujemy na podstawie umowy kupna-sprzedaży, umożliwiając wybór jednej z dogodnych dla klienta metod płatności: gotówka do ręki lub przelew na konto. Przyjmujemy zarówno pojazdy dobrze utrzymane, jak i w nieco gorszym stanie wizualnym – odkupujemy samochody osobowe, terenowe oraz ciężarowe.

Odkupywaniem pojazdów zajmujemy się nie tylko na terenie Chorzowa, ale całego województwa śląskiego. Samochody od naszych klientów jesteśmy w stanie odebrać bezpłatnie, przy pomocy własnego transportu. Przyjmujemy także auta nieposiadające ważnego ubezpieczenia komunikacyjnego OC. Jako doświadczony skup samochodów Chorzów, zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta. Nie przewidujemy ograniczeń dla marek i modeli samochodów, ich roku produkcji czy dostępnego wyposażenia skupowanych aut.

Profesjonalny skup aut Chorzów – kompleksowa obsługa, bezpłatne wyceny, uczciwa gotówka prosto do ręki!