Polecamy nasz skup samochodów – Zabrze

Jako firma doświadczona i nieustannie umacniająca swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym, prowadzimy profesjonalny auto skup Zabrze, od lat ciesząc się uznaniem i zadowoleniem klientów. Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem na terenie miasta Zabrze samochodów używanych osobowych, jednak jesteśmy zainteresowani również pojazdami dostawczymi, ciężarowymi, zabytkowymi czy nawet minibusami.

Nasz skup samochodów działa nie tylko na terenie miasta Zabrze, ale całego województwa śląskiego. Jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce wyznaczone przez klienta oferującego auto, dokonując kompleksowej wyceny , zupełnie za darmo. Płacimy większe kwoty za skup samochodów, niż proponują konkurencyjne firmy, gdyż przy szacowaniu wartości pojazdu kierujemy się nie tylko suchymi statystykami, ale przede wszystkim własną wiedzą z zakresu skupu i sprzedaży aut. Każdy pojazd jesteśmy w stanie wycenić bez żadnych ukrytych kosztów i zobowiązań – transakcję możemy sfinalizować tuż po ustaleniu ceny odkupu pojazdu, zawierając umowę kupna-sprzedaży.

Zapewniamy bezpłatny odbiór aut naszą lawetą

kierownicaDo naszego auto skupu w Zabrzu przyjmujemy nie tylko samochody w dobrym stanie technicznym, ale również uszkodzone i powypadkowe. W przypadku pojazdów unieruchomionych, pracownicy naszego skupu aut Zabrze organizują bezpłatny odbiór aut lawetą, dzięki czemu nie muszą Państwo ponosić jakichkolwiek kosztów związanych z transportem pojazdu. Przyjmujemy samochody zarówno od osób prywatnych, jak i od firm (również po taksówkach, naukach jazdy czy auta poleasingowe).

Skup samochodów na terenie miasta Zabrze odbywa się w miejscu oraz w czasie wyznaczonym przez klienta. Za pojazdy używane płacimy gotówką bądź przelewem, zajmując się także załatwianiem wszelkich niezbędnych formalności. Usługi świadczone przez nasz skup samochodów Zabrze są w pełni profesjonalne – zapewniamy bezpieczeństwo transakcji odkupu aut, zawsze jako priorytet stawiając sobie zadowolenie klienta.

 

Skup aut Zabrze – zapłacimy za Twój samochód najwyższą cenę! Kupujemy pojazdy bez względu na stan techniczny i wizualny!